Wyszukiwarka

Nowości

W tym dziale prezentujemy nowości, które wprowadzamy do oferty sklepu z kominami i biokominkami - kominysystem.pl.

Zapraszamy.


 

NOWOŚĆ!!! komin ceramiczny Konekt Basic

 

Komin ceramiczny Konekt Basic - idealny do kominków

 

LINK >>>

 

 


 

Mocowanie dachowe komina - MD-100 firmy Brata

 

 

 

Mocowanie dachowe komina stabilizuje system kominowy przy newralgicznym przejściu przez wieźbę dachową. Bardzo łatwy w montażu, przydatny i sprytny patent.

 


 

Komin Jawar NORD - czterowarstwowy komin do paliw stałych z "własnym" zasilaniem komory spalania

 

 

 

Komin Jawar NORD to unikat w skali Polski (a nawet Europy). Nowoczesny czterowarstwowy komin systemowy do palenisk zasilanych paliwem stałym (zwłaszcza kominków) z zamkniętą komorą spalania. Komin działa jak klasyczne kominy do pieców kondensacyjnych. Pustą przestrzenią pomiędzy ocieplonym wkładem ceramicznym (rury izostatyczne) a obudową komina dostarczany jest tlen do komory spalania. Co czyni komin Jawar NORD bardziej efektywnym, bezpiecznym i ekologicznym.

 

Cztery warstwy komina Jawar NORD to:

  • obudowa - pustak z lekkiego i wytrzymałego keramzytobetonu (dostępne w wariancie z wentylacją lub bez)
  • kanał ciągu dostarczającego tlen do komory spalania
  • otulina (ocieplenie) z wełny mineralnej
  • wkład z izostatycznej rury ceramicznej o średnicach: 160, 180 i 200 mm

 

NOWOŚĆ W OFERCIE. KOMINY JAWAR UNIWERSAL.

 

 

Kominy JAWAR - polska marka z tradycjami. Ceramika izostatyczna. Doskonała jakość i jeszcze lepsza cena. Komin Jawar Uniwersal z podwójną wentylacją o średnicy 200 mm już od 1307 zł brutto z dostawą.

 

NOWOŚĆ W OFERCIE. KOMINY SCHIEDEL RONDO.

 

 

Schiedel Rondo - komin niezastąpiony do kominków - średnice 160, 180 i 200 mm - dostępny również ze zintegrowanym przewodem wentylacyjnym.

 

NOWOŚĆ W OFERCIE. KOMINY SCHIEDEL.

 

 

Znana marka, pionier systemów kominowych - Schiedel - już w naszym sklepie. Nasza propozycja - komin systemowy Schiedel Stabil - najlepszy stosunek jakości do ceny bądź ceny do jakości. Zapraszamy.

 

Komin Brata Turbo - do kotłów na gaz - nowy produkt w ofercie!!!

 

 

Komin Brata Turbo - to nowy produkt w sklepie kominysystem.pl. Brata Turbo jest sprawdzonym systemem kominowym przeznaczonym do kotłów opalanych gazem, kotłów kondensacyjnych. Komin z wkładem ceramicznym. W ofercie znajdziecie systemy kominowe Brata Turbo o średnicach 100 mm i 140 mm (najbardziej typowe i odpowiednie dla inwestorów indywidualnych). Wśród systemów można wybrać kominy bez wentylacji, a także z pojedynczą lub podwójną wentylacją w jednym pustaku. Zapraszamy.

 

 

Kominy Niko Uni - w ofercie izolowane na całej długości kominy uniwersalne NIKO. Dostępne systemy kominowe - dymowe oraz dymowe z pojedynczą wentylacją. Wysokość kominów 4-15 mb i średnice (wkład ceramiczny) 160, 180 i 200 mm. Zapraszamy

 

Biokominki wiszące, biokominki wolnostojące i ozdobne raz akcesoria do biokominków

 

 

Kominy ZAPEL TURBO SPSK - systemy kominowe powietrzno-spalinowe do kotłów z zamkniętą komorą spalania i kotłów kondensacyjnych opalanych gazem. W ofercie znajdziecie systemy kominowe jednociągowe bez wentylacji oraz kominy ze zintegrowanym pojedynczym lub podwójnym kanałem wentylacyjnym:

 

Doskonałe i ekonomiczne kominy Zapel ECO S+2W i ECO M+2W ze zintegrowanymi podwójnymi kanałami wentylacyjnymi: